Detektivní akademie 2013

Stohy nevyřešených případů se kupí. Staré případy nejsou vyřešeny.

Kriminalita na celém světě narůstá.
Pachatelé unikají spravedlnosti.
Zločinné gangy získávají stále větší vliv a moc.
Postavme se čelem tomuto zlu, sestavme elitní detektivní tým, který pomůže spravedlnosti najít opět cestu na světlo světa …

Dva nejzkušenější detektivové v dějinách kriminalistiky – detektiv Sherlock Holmes a inspektor Trachta si vybrali své nástupce. Společně s dalšími slavnými kolegy jim v jedenácti dnech předají své zkušenosti a znalosti. Vytvoří tak novou generaci detektivů, kteří budou odhalovat zločiny a pomáhat spravedlnosti.

Pošlete vzkaz táborníkům

Do našeho vzkazníku můžete vložit zprávu pro detektivy. Zprávy vytiskneme a rádi předáme táborníkům.


Základní údaje o táboře Detektivní akademie 2013

Termín tábora: neděle 28.07. – středa 07.08. 2013
Propagační letáček K přečtení zde
Přihláška: Stáhněte a vyplňte přihlášku na tábor
Detailní informace: Brožura pro táborníky a jejich rodiče
Potvrzení rodičů o bezinfekčnosti Potvrzení rodičů – bezinfekčnost
Souhlas rodičů s ošetřením dítěte K vyzvednutí u hl. vedoucího tábora.
Potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti Potvrzení lékaře – zdravotní způsobilost


Potáborové setkání

V sobotu 23. listopadu 2013 se v  kině v Ostrožské Nové Vsi uskutečnilo tradiční  potáborové setkání. Téměř zaplněný sál, smích a dobrá nálada a hodinu a půl dlouhé video táborníkům i jejich rodičům připomněly krásné letní dny plné dobrodružství a her prožité … … více »

Zpravodajství z Detektivní akademie – 11. den – středa 7. 8. 2013

Počasí: Horký letní den. Prožili jsme: Středa byla dnem balení a loučení. Máváme účastníkům Detektivní akademie 2013, kteří tak brilantně zvládli všechny náročné detektivní zkoušky i jedenáctidenní pobyt bez rodičů a svých blízkých. Těšíme se na podzimní potáborové setkání, kdy … … více »

Zpravodajství z Detektivní akademie – 10. den – úterý 6. 8. 2013

Počasí: Velmi horký slunečný letní den, horká noc. Prožili jsme: Úterý proběhlo ve znamení boje s mafií. Dopoledne museli táborníci sestavit identikit Big Bosse a odhalit jeho mafiánskou síť. To se budoucím detektivům úspěšně podařilo, a tak se mohli odpoledne … … více »

Zpravodajství z Detektivní akademie – 9. den – pondělí 5. 8. 2013

Počasí: Jasno, teplo, opět krásný horký letní den.Pandora Sale trade Prožili jsme: Po tradičních odborných expertizách přišla po svačině na řadu akce. Detektivové v lese pochytali místní mafiány a důkladně je prošacovali, aby získali jednotlivé části zašifrovaných zpráv čeložnické mafie. … … více »

Zpravodajství z Detektivní akademie – 8. den – neděle 4. 8. 2013

Počasí:  Pandora Charms Sale planet   Ráno budoucí detektivy opět vytáhlo ze stanů horké sluníčko a detektivové Abigail a Kůstka. Po snídani probíhal odborný výcvik a seznámení s novým detektivním případem. Odpoledne probíhal výcvik ve vodních detektivních disciplínách. Použity byly … … více »

Zpravodajství z Detektivní akademie – 7. den – sobota 3. 8. 2013

Počasí: Tropický lední den, teplý podvečer a noc. Prožili jsme: Krátce po páteční půlnoci byla akademie přepadena zločinnou bandou s cílem ukrást naši vlajku, což se bohužel na chvíli i podařilo. Během krátké doby však byli vetřelci statečnými frekventanty akademie … … více »

Zpravodajství z Detektivní akademie – 6. den – pátek 2. 8. 2013

Počasí: Horký letní slunečný den, téměř tropická noc. Prožili jsme: Svůdná dvojitá agentka Mata Hari v pátek poctila táborníky svou návštěvou a spolu s ní řešili případ záhadného parfému. Dopoledne se po kynologickém výcviku frekventanti akademie setkali s Drogistou, který … … více »

Zpravodajství z Detektivní akademie – 5. den – čtvrtek 1. 8. 2013

Počasí: Krásný slunečný letní den. Prožili jsme: Všechny nás probudilo sluníčko kolem osmé hodiny. Po snídani obě skupiny budoucích detektivů vyrazily na cestu zpět do tábora. Skupina starších nejprve stopovala pachatele v zahradách buchlovského zámku a po cestě do tábora se … … více »

Zpravodajství z Detektivní akademie – 4. den – středa 31. 7. 2013

Počasí: Polojasno, počasí ideální pro turistiku. Prožili jsme: Ráno frekventanti akademie nalezli dopis od hradního pána s prosbou o pomoc při zbavení rodové kletby. Proto se po snídani vydali na dvoudenní putování na hrad Buchlov. Skupina mladších táborníků část cesty absolvovala … … více »

Zpravodajství z Detektivní akademie – 3. den – úterý 30. 7. 2013

Počasí: Příjemně chladné dopoledne, polojasné odpoledne, jasný večer a konečně noc s normální netropickou teplotou. Prožili jsme: Ráno jsme se probudili a poprvé na táboře nás ovíval chladivý vánek namísto spalujících paprsků sluníčka. Dopoledne za námi na návštěvu dorazili policisté. Úderem … … více »

Zpravodajství z Detektivní akademie – 2. den – pondělí 29. 7. 2013

Počasí: Horký letní den, tropický večer a noc. Prožili jsme: Dopoledne proběhl speciální detektivní výcvik vedený samotným inspektorem Trachtou. Frekventanti akademie nacvičovali práci pendrekem (vhodná pomůcka byla svázaná deka), připravovali si vlastní uniformu, absolvovali stezku obratnosti, nacvičovali obranné techniky proti … … více »

Zpravodajství z Detektivní akademie – 1. den – neděle 28. 7. 2013

Počasí: Horký letní den, tropický večer a noc. Prožili jsme: Přeprava frekventantů Detektivní akademie proběhla zdárně, všichni ve zdraví přežili  naštěstí ne příliš dlouhou cestu do Čeložnic a v autobusu se neuvařili 🙂 Po ubytování proběhla první táborová hra, při … … více »

Řešení detektivního úkolu

Milí táborníci, zde můžete zasílat svá řešení detektivního příběhu, který naleznete v táborové brožuře. Nezapomeňte vyplnit své jméno a zprávu. Email a předmět jsou dobrovolné a nemusíte je vyplňovat.

Komentáře nejsou povoleny.