Survival Team 2014

Základní údaje o táboře Survival Team 2014

Termín tábora: neděle 27.07. – středa 06.08. 2014
Propagační letáček K přečtení zde
Přihláška: Stáhněte a vyplňte přihlášku na tábor
Detailní informace: Brožura pro táborníky a jejich rodiče
Potvrzení rodičů o bezinfekčnosti Potvrzení rodičů – bezinfekčnost
Souhlas rodičů s ošetřením dítěte K vyzvednutí u hl. vedoucího tábora.
Potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti Potvrzení lékaře – zdravotní způsobilost

Pošlete vzkaz Survival teamuZpravodajství Survival Teamu – 11. den – středa 6. 8. 2014

Počasí: Hezký letní den. Prožili jsme: Poslední den naší expedice byl věnován návratu z neobydleného ostrova do civilizace. Blahopřejme všem účastníkům tábora ke zdárnému zvládnutí všech nástrah a nebezpečných situací v nehostinné přírodě. Srdečně všechny zveme na podzimní potáborové setkání, kde … … více »

Zpravodajství Survival Teamu – 10. den – úterý 5. 8. 2014

Počasí: Hezký letní den. Prožili jsme: Poslední den na ostrově… Co dodat… Museli jsme přežít a zachránit se. Emoce tekly proudem… Dopoledne jsme formou kvízu prověřili nabyté znalosti a zjistili, že bychom v divočině a na poušti (ne)přežili:-). Naštěstí po … … více »

Zpravodajství Survival Teamu – 9. den – pondělí 4. 8. 2014

Počasí: Počasí nám přálo po celý den. Prožili jsme: Po tom, co nás bouřky bičovaly den za dnem, první paprsky ranního slunce nás polechtaly na tváři a vzbudily špetku naděje. Po vydatné snídani jsme se s vervou pustili do nácviku … … více »

Zpravodajství Survival Teamu – 8. den – neděle 3. 8. 2014

Počasí: Krásný letní den, večer prudká bouřka Prožili jsme: Výstřely a dým po půlnoci ohlásily přepad tábora. Čtyři nevítaní domorodci vtrhli do tábora a snažili se ukrást naši vlajku.Tábornici ji statečně uchránili a domorodce pochytali. Obstáli se ctí. Ráno nás … … více »

Zpravodajství Survival Teamu – 7. den – sobota 2. 8. 2014

Počasí: Slunečno, teplo, bez deště. Prožili jsme: Sluníčko nám vysoušelo zem a dopoledne jsme si zahráli paintball. Rozdělili jsme se na skupiny a nastal boj o vlajky. Vyhrál žlutý tým. Část mírumilovnějších táborníků se vypravila na krátkou procházku za zvířátky … … více »

Zpravodajství Survival Teamu – 6. den – pátek 1. 8. 2014

Počasí: Zataženo, ale bylo to na kraťase. Dusno, v podvečer přeháňka, večer drobný déšť. Prožili jsme: Konečně jsme se mohli uskutečnit velkou cestu, abychom podrobně zmapovali náš ostrov. V půl desáté se celý tábor společně vydal na celodenní výpravu. Našim … … více »

Zpravodajství Survival Teamu – 5. den – čtvrtek 31. 7. 2014

Počasí: Polojasné dopoledne, odpoledne vydatná hodinová přeháňka, večer zataženo Prožili jsme: Valná část dnešního dne byla věnována získávání potravy nutné pro přežití. Menu podávané k snídani táborníky poněkud překvapilo, nicméně valná většina z nich si chuť jemně kořeněných cvrčků restovaných … … více »

Zpravodajství Survival Teamu – 4. den – středa 30. 7. 2014

Počasí: Polojasný teplý den, odpoledne asi hodinová přeháňka, polojasný večer Prožili jsme: Ráno kolem deváté hodiny do tábora dorazila vzácná návštěva – skupina profesionálních vojáků ze 74. lehkého motorizovaného praporu v Bučovicích. Dorazili třemi dopravními prostředky – skvěle vybaveným průzkumným … … více »

Zpravodajství Survival Teamu – 3. den – úterý 29. 7. 2014

Počasí: Polojasný den, odpoledne krátká přeháňka, podmračený večer Prožili jsme: Dopoledne bylo věnováno vytváření SURVIVAL KITU – česky krabičky poslední záchrany. Za osvojení dovedností potřebných pro přežití získali táborníci odměnu – první předměty do svých osobních krabiček. Byla to svíčka … … více »

Zpravodajství Survival Teamu – 2. den – pondělí 28. 7. 2014

Počasí: Polojasný, teplý den, v podvečer krátký zahradnický deštík Prožili jsme: První den na opuštěném ostrově začal hledáním snídaně. Odliv na pláž vyplavil suchary a jablka, které alespoň částečně naplnily žaludky malých ztroskotanců… Během dopoledne za námi dorazil tým profesionálních … … více »

Zpravodajství Survival Teamu – 1. den – neděle 27. 7. 2014

Počasí: Dusné, polojasné odpoledne, krátká ne moc vydatná přeháňka, večer bez deště. Prožili jsme: Ve 14 hodin 15 minut autobus se shromaždiště v Ostrožské Nové Vsi odvezl rekreanty do přístaviště v Čeložnici, kde na ně čekala nablýskaná výletní loď Queen … … více »

Předtáborová

Milí táborníci, přivezl jsem vám pár fotografií z dnešní návštěvy tábora. Tábor stojí, kuchyň vaří a všichni si užívají báječnou táborovou atmosféru. Tak ještě chvíli vydržte, v neděli už jedeme konečně my 🙂 [nggallery id=14]

Komentáře nejsou povoleny.