Tábory Čeložnice

Naše skupina „Sdružení Archa“ vyvíjí táborovou činnost již dlouhá léta. Za tuto dobu jsme vystřídali různé základny a na následujících stránkách se zaměřujeme pouze na tábory konané od roku 1998 na základně v Čeložnici u Kyjova.

Všechny nás při přípravě a samotném konání táborů spojuje společná chuť vytvořit a prožít si během čtrnácti dnů, společně s našimi svěřenci, nezapomenutelné zážitky v přátelském kruhu a příjemné atmosféře. Je to asi proto, že sami rádi vzpomínáme na ta léta, kdy jsme na tábory jezdili jako děti a chceme tyto zážitky předat dál, neb cítíme jak jsou pro nás cenné – pamatujeme a prožíváme si je dodnes…

Táborová základna se nachází u obce Čeložnice v jižní části Chřibů asi 6 km směrem na sever od Kyjova. Od místní čeložnické kapličky se slunečními hodinami (nedaleko obchodu) se vydejte nahoru po úzké asfaltové silnici vedoucí kolem schátralých sklípků a asi po 300 metrech narazíte na prvé straně na křížek u pole. Vydejte se po polní cestě (pozor za deštivého počasí nedoporučujeme vjíždět automobilem). Takto půjdete vlastně po žluté turistické značce a asi po 200 metrech jste v cíli.

Táborová základna je majetkem Zálesáků z Hodonínska, tímto děkujeme za každoroční umožnění pořádání našich táborů.

Na jejich webovou prezentaci se můžete podívat na adrese Zálesák Čeložnice

Obec Čeložnice má svou internetovou prezentaci umístěnou na adrese www.celoznice.cz.

Komentáře nejsou povoleny.