Filmová studia Hollywood 2017

Základní údaje o táboře Hollywood 2017

Termín tábora: neděle 30.07. – středa 9.08. 2017
Detailní informace: Brožura pro táborníky a jejich rodiče
Potvrzení rodičů o bezinfekčnosti Potvrzení rodičů – bezinfekčnost
Souhlas rodičů s ošetřením dítěte K vyzvednutí u hl. vedoucího tábora.
Potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti Potvrzení lékaře – zdravotní způsobilost

Dlouho očekávaná letní premiéraFilmová studia Hollywood 10. den – úterý 8. srpna

Poslední herní den tábora se od rána nesl v pirátském duchu. Během dopoledne oddíly plnily pirátské = drsnější úkoly, za které dostávaly indicie. Ty je dovedly ke skryté mapě a následně v odpoledni k příbytku pirátského kapitána Černovouse, kde proběhla … … více »

Filmová studia Hollywood 9. den – pondělí 7. srpna

Po letech opět přišel mezi nás poručík Columbo s prosbou o pomoc při vyšetřování. Věhlasný tým detektivů se pustil do náročného pátrání a mezi deseti podezřelými odhalil skutečného vraha. Columbo jim za tuto pomoc pověděl o jednom novém případu, na … … více »

Filmová studia Hollywood 8. den – neděle 6. srpna

Ráno se probudili čeložničtí Egypťané do atypického afrického počasí – do deště, který je provázel celým dopolednem a také i večerem. Táborníci si prošli historií starověkého Egypta od jeho sjednocení Menim až po Ptolemaia a Kleopatru. Dopoledne odehráli scénky ve … … více »

Filmová studia Hollywood 7. den – sobota 5. srpna

Náročná dvoudenní jízda Ponny Expresem společně s nočním přepadením se podepsala na ranním vstávání našich táborových účastníků. Po „náročné“ rozcvičce se vžili do rolí Zdeny Polhreicha a Jirky Babicy, když si vyzkoušeli Masterchefa v podobě vaření aztécké čokolády. Z jejich … … více »

Filmová studia Hollywood 6. den – pátek 4. srpna

Po náročném dni, kdy jsme se dostali do Ždánic, jsme se tam i ubytovali v místní škole. Naše děti se probudily do krásného dne, jako stvořeného pro cestu do tábora. Po rozhodnutí táborového velení jsme se rozdělili na dvě skupiny, … … více »

Filmová studia Hollywood 5. den – čtvrtek 3. srpna

Hollywoodská filmová studia Pixar, Warner Bros, Universal Pictures, Dream Works a 20th Century Fox se společně zúčastnila natáčení dvoudenního dobrodružného westernového filmu. Odvážní jezdci „Ponny Express“ linky první den zdolali 16 km na trase Holywood – Deadwood city a za … … více »

Filmová studia Hollywood 4. den – středa 2. srpna

Počasí: Teplý letní den (opět) Po (ne)úspěšném pokusu o přesun na Mars se táborníci ocitli v pravěku na celý den. Pod vedením veleúspěšného Karla Zemana měli za cíl tuto nelehkou zkoušku zvládnout, což se nakonec se ctí povedlo. Hned ráno … … více »

Filmová studia Hollywood 3. den – úterý 1. srpna

V úterý začal velmi horký den, jako stvořený k návštěvě vyprahlého Marsu. Dopoledne začínáme odbornými filmařskými dílnami. jsou to: kaskadéři, animátoři, maskéři a dabing. Při dabingu děti zkoušejí vytvářet zvuky kroků a další ruchy, také namlouvají ukázky ze známých filmu. … … více »

Filmová studia Hollywood 2. den – pondělí 31. července

Téma dne: Japonsko ve filmu a obrazech. Průvodcem dětí v tomto dni byl celosvětově uznávaný režisér Akira Kurosawa. Kromě úvodních filmařských dovedností umožnil dětem proniknout do tajů ninja výcviku, dobývat pro šogůna nepřátelské provincie, zúčastnit s nebo jen sledovat turnaj … … více »

Filmová studia Hollywood 1. den – neděle 30. července

Dnes se sjeli z celého světa herci a filmaři do Čeložnice na filmový camp. Sluníčko a teplé počasí všechny rozehřálo. Po ubytování ve čtyřhvězdičkových stanech proběhla akreditace a rozdělení do pěti filmových studií – 20th century Fox, Dream works, Pixar, … … více »

Letní premiéra

Komentáře nejsou povoleny.